Головна > КНП «Дитяча міська поліклініка 5» ОМР отримала СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

КНП «Дитяча міська поліклініка 5» ОМР отримала СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

КНП «Дитяча міська поліклініка 5» ОМР отримала СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

30.03.2023 року КНП «Дитяча міська поліклініка 5» ОМР отримала СЕРТИФІКАТ НА СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ і відповідає вимогам міжнародного стандарту: ДСТУ ISO 9001:2018. В Основу стандарту ISO 9001 покладена орієнтація на споживача послуг.

5 Дитяча поліклініка надає допомогу з урахуванням прав, інтересів, очікувань, особливостей пацієнтів і відповідно до медичних показань.

Ми систематично аналізуємо результати своєї роботи і націлені на підвищення рівня професійної компетенції, ділової культури та якості медичного обслуговування. Також вивчаємо досягнення медичної практики та впроваджуємо нові технології, що дозволяють отримати гарантовані результати діагностики і лікування. Орієнтуємося на організацію управління відповідно до норм міжнародних стандартів ISO 9001 і принципів менеджменту якості.

Ми також орієнтуємось на поточні і майбутні потреби наших маленьких пацієнтів, у процесі надання медичної допомоги поділяємо відповідальність за здоров’я і життя малюка. Ми діємо в його інтересах вислуховуючи, розуміючи, визнаючи його потреби.

Дякую своєму колективу за досягнення високоякісних результатів діяльності. Окреме дякую заступнику медичного директора з якості Надії Дмитрівні Валанцевич.

Новини